Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Тиждень інформатики

Date: 22 листопада 2019 о 10:31
77 views

Відповідно до перспективного та річного планів роботи  ЗЗСО, плану методичної роботи школи, з метою розвитку творчих  здібностей  учнів, виявлення та активізація обдарованої молоді, розвитку інтересу до вивчення інформатики в школі з 18 по 22 листопада 2019 року проходив Тиждень інформатики.
  Всі заплановані заходи були проведені. Вони були спрямовані на:
розвиток творчої фантазії;
логічного мислення;
вміння користуватися комп’ютером , та різним програмним забезпеченням;
формування відповідальності, креативності

Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони

активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми.

Основною метою проведення тижня інформатики є: виховувати любов до предмету; побачити учнів, у яких інтерес до інформатики уже сформувався, і привернути увагу тих школярів, які інформатики не знають і цікавляться нею мало; розширити знання учнів у різних ділянках цієї науки. Крім того тиждень інформатики може стати тією спільною справою, що згуртує школярів, допоможе розкрити їх таланти, навчить діяти дружно й організовано, допоможе встановити зв'язки між різними віковими групами.

Інформатику у  5-11 класах викладає Огієвич Людмила Іванівна, яка має вищу освіту за спеціальністю « Інформатика та математика». У 5-11класах викладає Маринич Ганна Сергіївна,  яка має  базову вищу освіту за спеціальністю «Інформатика» та Ковалик Аліна Михайлівна яка має вищу освіту   за спеціальністю «Математика та інформатика» викладає у 5,8 класах.

Всі заплановані заходи були проведені. Вони були спрямовані на:

• розвиток творчої фантазії;
  • логічного мислення;
  • вміння користуватися комп’ютером , та різним програмним забезпеченням;
  • формування відповідальності, креативності

На дошці оголошень 18 листопада було розміщено план Тижня, де можна було ознайомитись з графіком проведення всіх конкурсів та заходів.

Протягом Тижня діти розгадували кросворди, загадки, ребуси з інформатики. Найактивнішими в цих конкурсах  були учні 5-х класах

У вівторок  учні 8-9-х класів мали змогу переглянути відеоролики на тему «Комп'ютери майбутнього». Також в цей день проходив конкурс  Придумай назву»,  учні 8-9класів (вчитель Л. Огієвич, Г. Маринич та                А. Ковалик).

В 11-Б класі було організовано та проведено Брейн-ринг  «Покоління інформатиків» (Вчитель Л. Огієвич та Г. Маринич)

У середу  було організовано та проведено перегляд презентації у 5-9- х класах на тему «Видатні інформатики».

Також , було проведено змагання  на кращий малюнок в редакторі «Paint» , учні 5-х класах ( вчитель Л. Огієвич, Г. Маринич, А. Ковалик).

Серед учнів 7-х класах був проведений Брейн-ринг «У вирі інформаційних технологій» Перемогу яку здобула команда «Дисководи» (вчитель  Л. Огієвич)

У 9-А класі – вчителем інформатики Л. Огієвич був проведений показовий урок на тему «Використання схем і діаграм у презентаціях»

Четвер – відкривали учні початкової школи. Серед учнів 2-х класах організовано змагання «Клавіатурний тренажер» (вчитель Л. Огієвич).

Учні 3-х класах – змагалися на найкращий малюнок, створений в графічному редакторі «Paint».

У п’ятницю було проведено інтелектуальну гру «Брейн-ринг» у 8-х класах ( вчитель Л. Огієвич та А. Ковалик). Перемогу здобула команда «

Був проведений турнір «Знавці інформатики в 10-А класі» (вчитель      Г. Маринич та Л. Огієвич. Перемогу здобула команда «Мишка». Аналогічний турнір відбувся у 10-Б класі між І та ІІ групами (вчитель Г. Маринич та             Л. Огієвич). Перемогу отримала команда «Інтернет»

Загалом в проведенні Тижня інформатики участь взяли багато учнів.

Активних учасників та переможців конкурсів  нагороджено грамотами та подяками на загальношкільній лінійці.

Comments:
Only authorized users can leave comments.